Тренінг «Ефективні комунікації на основі методу ненасильницького спілкування Маршала Розенберга»

У четвер 15.04.2021 р. на студентському гуртку кафедри менеджменту та адміністрування відбувся тренінг на тему «Ефективні комунікації на основі методу ненасильницького спілкування Маршала Розенберга», який провела  пані Ольга Слободянюк — директор школи імені гетьмана Івана Мазепи (м. Київ). Пані Ольга є також експертом з теорії і практики управління закладами освіти. Учасники гуртка ознайомилися з концепцією ненасильницького спілкування, на практиці пропрацювали чотири кроки ненасильницької комунікації, спробували за допомогою вправ з'ясувати  взаємозв'язок між потребами та почуттями, разом визначили фактори, що впливають на ефективність комунікацій. Дякуємо пані Ользі за участь у роботі гуртка та надіємося на подальшу співпрацю! Також висловлюємо подяку завідувачу кафедри менеджменту та адміністрування Полянській А. С. за сприяння роботі гуртка!

4​​​​​​​