Синергія та підтримка – в основі Угоди між ІФНТУНГ та ІФФКТБ

Сьогодні відбулось підписання знакової угоди про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу (підписант – ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський) та Івано-Франківським фаховим  коледжем технології та бізнесу (підписант – директор коледжу Василь Бабінець).

Навчальні заклади вже віддавна поєднує плідна співпраця у сфері освіти в галузі туризму, економіки та ІТ-технологій, що підтвердили присутні на підписанні перший проректор Олег Мандрик, директори Інституту природничих наук і туризму Валерій Омельченко, Інститут економіки та менеджменту – Іванна Запухляк та Інституту інформаційних технологій – Ігор Лютак. Сьогодні ця співпраця, на думку першого проректора, перейшла на новий, офіційний рівень з метою удосконалення організації та покращення якості освіти та спільної роботи кафедр університету й коледжу в розрізі спеціальностей підготовки фахівців.

Важливість цієї Угоди промовисто окреслив Євстахій Крижанівський: «Співпраця з коледжем – це певна синергія та взаємна підтримка. Випускники коледжу повинні знати, що освіту з свого фаху вони можуть продовжити у нас. В рамках Угоди ми готові надати студентам коледжу можливість покористуватись нашим аудиторним та лабораторним фондом, щоб вони могли оцінити матеріально-технічну базу університету, призначену для викладання низки дисциплін. Випускники коледжу мають бути поінформовані про можливості дуальної освіти в ІФНТУНГ, а також про подвійні дипломи. Важливо, щоб ця Угода запрацювала, щоб випускник коледжу бачив широкі перспективи для себе не лише щодо здобування вищої освіти в нашому університеті, але й в Україні».

Угода серед іншого передбачає співпрацю у розробці спільних наукових і дослідних ініціатив, розробку та удосконалення освітніх програм та їхніх складових, навчальних планів, професійної та практичної підготовки, кооперацію у впровадженні інновацій, впровадження спільних результатів наукових досліджень і розробок  у навчальний процес кафедр ІПНТ, ІЕМ та ІІТ університету й коледжу.

Задоволення з нагоди підписання Угоди про співпрацю висловив й директор коледжу Василь Бабінець: «Попри багаторічну співпрацю ця Угода виводить нашу спільну роботу на новий, вищий рівень. Ми зацікавлені співпрацювати з таким потужним університетом, як ІФНТУНГ. До того ж розширюється сфера співпраці: до туризму долучається економіка й інформаційні технології. Для коледжу це, поза сумнівом, знакова подія!»

Обидві сторони покладають великі очікування на взаємовигідну співпрацю вже у найближчий час. Бажаємо нових звершень у новому році!

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5