Свято мистецтва і таланту

Свято мистецтва і таланту

Таким видався для оф- і онлайн запрошених ювілейний творчий вечір заступниці проректора з 1виховної роботи та доцента кафедри суспільних наук Наталії Миколаївни Концур-Карабінович  з нагоди її 40-річчя. Рік сумнівів, роздумів, нервів та титанічної праці! І ось – в Актовій залі Івано-Франківського національного університету нафти і газу сольний концерт талановитої мисткині з найяскравіших музичних й танцювальних композицій. Гості, колеги і друзі понад дві години2 насолоджувались чудовим голосом Наталії Концур та добіркою  вокальних, інструментальних творів, хореографічних постановок й фітнес-розминки.

Драйву точно не бракувало: зала щоразу наповнювалась усмішками й оплесками. Пісні у виконанні обдарованої співачки торкнулись найглибших струн душі кожного: «Співаночки» перенесли всіх у далекий світ українського народного прасвята, «Карусель» та «Кай» – у романтичний світ закоханих, а пісня «Мой отец» та вірш «Мамина сорочина» 3у спільному виконанні з донечкою Яною  – змахнули сльозинку не з одних очей.

Правду кажуть, що талановита людина – талановита у всьому. Тож вокалістка  вразила нас й своє пластичністю. Вона не просто виконувала танцювальні рухи, вона наповнювала кожну хореографічну композицію притаманною їй чуттєвістю. А от фітнес-композиція зібрала довкола сцени її учениць і шанувальниць, які буквально засипали свою тренерку квітами.

Неймовірні відчуття, естетичну насолоду та позитивні емоції5 підсилили сценічні образи Наталії Концур. Прекрасні костюми не лише підкреслили її жіночу вроду, але  й відобразили атмосферу репертуару.

На концерт завітали колишні продюсер та стиліст Наталії Концур, композитор-пісняр Ярослав Борута та співак Ярослав Крайник.

Завершився концерт вітальним словом ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського з побажанням подальших творчих планів та успішної їх реалізації,  морем квітів, щирих привітань та світлин у фотозоні. І новим  сприйняттям!

4687 9 10

Відома і невідома Наталія Концур

«Так, я – Наталія Концур, так, мені – 40 років. І я пишаюсь тим, що встигла за цей час досягти! А найбільше тим, що дозволила собі після 20-річної перерви вийти на сцену, подолати всі свої комплекси й заспівати на своєму третьому сольному концерті», - цілком щиро зізнається виконавиця. Адже тут зібрались її рідні, близькі, друзі, колеги, однодумці.

Але навіть вони не всі володіють інформацією, що тендітна Наталія попри молодий вік:

- лауреатка та дипломантка всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів (1990-2000 рр.);

- неодноразова переможниця конкурсів читців поезії (1990-2000 рр.);
- солістка народного ансамблю танцю «Самоцвіти»;

- володарка титулу «Міс артистичність» м. Калуш (1997 р.);

- І віце-міс конкурсу «Обличчя Галичини» (2003 р.);

- тренерка з фітнесу (з 2006 р.);

- володарка титулу «Найвидатніша жінка Калущини» (2019 р.).

А ще вона – талановита вчена-історик, кандидатка історичних наук, дослідниця Української греко-католицької церкви, доцентка кафедри суспільних наук Інституту гуманітарної підготовки ІФНТУНГ.

А й справді – гідний послужний список!

Команда Наталії Концур

11Наталія Миколаївна належать до тієї щасливої когорти людей, які вміють об’єднувати та надихати, наполегливо йдуть до мети. Але навіть такій сильній, розумній, цілеспрямованій  й талановитій людині потрібна підтримка однодумців, серед яких перше місце належить родині. Матері й батьку, які виховували, вчили, розвивали артистичні здібності й підтримували, чоловікові, який оточив12 любов’ю, розумінням і турботою, й донечці Яночці, яку вважає своїм найбільшим досягненням і яка брала активну участь в концерті.

У її команді – викладачі ПНУ ім. Василя Стефаника, без яких не відбулася б  науковиця в галузі історії Наталія Концур. І, звісно,   університетська спільнота ІФНТУНГ, серед якої вона формувалась як викладач та особистість. Рідна кафедра суспільних наук додавала сил й натхнення, а також студенти, яких навчаєш і одночасно від них вчишся.

Наталію Концур сміливо можна назвати обличчям університету, бо більшість масових заходів – чи то День університету, чи Посвята у студенти, чи відкриття нового університетського об’єкту – вона веде професійно й майстерно.

Організаторські здібності дозволили їй зібрати творчий колектив у Центрі культури і дозвілля студентів, який складає справжню команду. Наталія Миколаївна переконана, що без цих споріднених душ її сольний концерт не був би таким яскравим та атмосферним. Тож родзинки концерту додали: ансамбль народного танцю «Мальви» (керівник – Діана Войчак), колектив сучасної хореографії «D-CREW» (керівник – Ольга Хантіль), солісти ансамблю бального танцю ІФНТУНГ «Bone dance» Надія Кукудяк (ІЕМ) та Вадим Мартінчик (ІНГІ) балетмейстер, хореограф, призер та фіналіст Всеукраїнських та міжнародних конкурсів зі спортивно-бального танцю – Віталій Магмет з дружиною Мартою Магмет та їхні вихованці – Яна Карабінович та Олег Родчук.

13 14 15 16

Крім того, на бек-вокалі співали художній керівник Оксана Струк та музичний керівник Анастасія Іванова. Віртуозним соло на акордеоні публіку вразив художній керівник  Василь Сидорак. За кулісами працювали працівниці ЦКіДС Любов Яремійчук, Оксана Грібович, провідний інженер Олексій Морозов та звукооператор Марко Лесюк. Звук та світло забезпечувала компанія «UNIVERSALLSHOW», а до сценічного оформлення долучилась доцентка кафедри архітектури та містобудування Катерина  Негрич.

Іменинниця висловила подяку за підтримку адміністрації університету, всій своїй команді, родині, друзям та колегам.

Вітаємо Наталію Миколаївну з Днем народження та дякуємо за незабутні враження, емоції та незвичайний захоплюючий формат святкування!

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20