Студенти наукового гуртка "Фінансове ком'юніті" відвідали Круглий стіл «Молодь – майбутнє митної служби на шляху до євроінтеграції»

11.04.2024 року гуртківці відвідали Круглий стіл «Молодь – майбутнє митної служби на шляху до євроінтеграції», який ініціювала та організувала Державна митна служба України у рамках реалізації положень HR-стратегії та політики зміцнення співпраці з закладами вищої освіти.

Учасниками заходу були студенти, викладачі та ректори , гаранти ОПП Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Вінницького національного технічного університету, Західноукраїнського національного університету, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту – ЗВО, з якими  Держмитслужба має підписані меморандуми про співпрацю.

Державна митна служба України заохочувала молодь долучитися до своїх лав, справедливо вважаючи, що сучасну та ефективну митну систему, яка відповідає стандартам європейської інтеграції України, розбудовувати нашій високоосвіченій молоді.

Детальніше про подію тут: ЕФЕКТИВНУ МИТНУ СИСТЕМУ УКРАЇНИ РОЗБУДОВУВАТИ