Студенти кафедри на виробничій практиці в УГВ

Студенти групи НІВм-22-1 Норка Владислав, Скородень Ігор, Воронецький Іван Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу ОПП "Видобування нафти і газу" проходять практику в ГПУ Полтавагазвидобування (АТ "Укргазвидобування"), а саме на базі відділу операційної ефективності. Метою проходження переддипломної практики – набуття здобувачами-випускниками навичок і знань, необхідних для роботи в газовидобувній компанії. Магістри другого року навчання відвідали виробничі об’єкти філії, де мали можливість детально ознайомитися з роботою газовидобувних спеціалістів.
Сподіваємось на подальшу співпрацю з філіями компанії АТ "Укргазвидобування", щоб спільними зусиллями підвищувати якість підготовки здобувачів ОПП "Видобування нафти і газу" для нафтогазової галузі.

• Скородень Ігор
  • Воронецький Іван