Студенти кафедри на виробничій практиці

Завдяки тісній співпраці між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та компанією ТОВ «Експерт Петролеум Україна»  студенти спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» освітньо-професійної програми «Видобування нафти і газу» кафедри видобування нафти і газу – Роман Сулімов (НІВ-20-1), Ангеліна Лозинська (НІВ-20-2) та Юлія Северін (НІВ-20-2),  успішно пройшли виробничу практику на об'єктах ТОВ «Експерт Петролеум Україна». Подібні практики мають велике значення для  нафтогазової вищої освіти, оскільки студенти отримали неоціненний досвід та практичні навички, що зробить їх кращими та конкурентоздатними фахівцями в майбутньому.

Упродовж усієї практики студенти змогли зануритись у справжнє виробниче середовище та познайомилися з передовими технологіями в галузі нафтогазової промисловості. Завдяки активному підходу керівництва компанії студентам було надано можливість відвідати ключові виробничі об'єкти, де вони, використовуючи свої  теоретичні знання, змогли застосувати їх на практиці та спостерігати за роботою фахівців галузі.

Такий досвід надав студентам унікальну можливість побачити складні завдання та виклики, які виникають у фахівців нафтогазової галузі у процесі виробничої діяльності. Вони вчилися працювати в команді, розвивали свої лідерські якості та навички ухвалення рішень. Такий практичний досвід має надзвичайно велике значення для майбутньої кар'єри студентів, допомагаючи їм визначитися з вибором професійного шляху та плануванням подальших кроків у своєму житті.

Окрім того, студенти мали можливість поспілкуватися з фахівцями міжнародної компанії та перейняти передовий міжнародний досвід.

Ця практика підтверджує важливість і значущість співпраці між вищими навчальними закладами та бізнес-структурами. Компанія «Експерт Петролеум Україна» продовжує проявляти свою відповідальність перед українською освітою, допомагаючи студентам отримати необхідний досвід та вміння для подальшого успішного виконання своїх професійних обов'язків.

Варто відзначити, що навіть після повномасштабного вторгнення, міжнародна компанія «Експерт Петролеум Україна» продовжує здійснювати свою діяльність в Україні, демонструючи свою всебічну підтримку в такий складний час.

Успішний досвід виробничої практики студентів ІФНТУНГ на виробничих об'єктах ТОВ "Експерт Петролеум Україна" стане важливим кроком у подальшому розвитку співпраці між університетом та компанією та сприятиме підготовці якісних фахівців для нафтогазової галузі України.