Студентки ІГПДУ успішно завершили стажування в Івано-Франківській міській раді

Студентки мали змогу ознайомитися з роботою структурних підрозділів виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Вони відвідали цікаві та корисні тренінги, а також мала нагоду здобути цінний управлінський досвід у рамках проекту «Молодь і влада».

11 липня в приміщенні Івано-Франківської міської ради стажеркам з ІФНТУНГ сертифікати про завершення стажування у рамках проекту вручили особисто Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та народна депутатка України Оксана Савчук.