Студентам ІФНТУНГ призначено стипендії Президента України

Серед кращих студентів, удостоєних академічної стипендії Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2022/2023 навчального року, – шестеро стипендіатів від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Ми пишаємося та радіємо, що серед тих, хто отримав академічну стипендію Президента України на І семестр 2022/2023 навчального року, є такі студенти нашого університету:

Надія Коцеловська – студентка Інституту гуманітарної підготовки та державного управління,

Микола Маркевич – студент Інституту нафтогазової інженерії,

Стефанія-Лілія Зузук – студентка Інституту природничих наук і туризму.

Визнання успіхів студентської спільноти ІФНТУНГ, висока оцінка їхніх досягнень на державному рівні надзвичайно мотивує вчитися й працювати краще, старанніше, ефективніше.

Вітаємо всіх стипендіатів з високою нагородою та бажаємо їм в майбутньому нових висот і перемог!