Співпраця з АТ «Прикарпаттяобленерго» в дії

19 квітня 2023 року в рамках співпраці з АТ «Прикарпаттяобленерго» на кафедрі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Інституту архітектури, будівництва та енергетики проведено зустріч із стейкхолдерами для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Слухачами стали студенти 2, 3 та 4 курсів й1 викладачі кафедри.

2Перед слухачами виступили досвідчені фахівці з провідної енергетичної компанії краю АТ «Прикарпаттяобленерго»: заступник начальника відділу аналізу та енергоаудиту Ігор Карпінець та провідний інженер автоматизованих системах обліку Роман Куриляк.

Енергетики-практики розповіли про налагодження обліку електричної енергії споживачів, нормативні документи, які врегульовують правила налаштування комерційного обліку електричної енергії (ПУЕ, ККОЕЕ, ПТЕЕС Технічний регламент влаштування лічильників). Особливу увагу було присвячено питанню роботи з електролічильниками, схеми їх підключення та особливості налаштування в системах обліку та моніторингу електроенергії.

Лекція виявилась надзвичайно корисною для поглиблення практичних знань та вмінь студентів спеціальності 141 -   «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».