Співпраця університету з ТОВ «DIGITAP»

07.12 2023 року у рамках співробітництва по договору про творчу, наукову та навчальну співпрацю ТОВ «DIGITAP» з ІФНТУНГ ( №D-12/2023 від 27.06.2023р.)  в приміщенні лабораторії «Апаратно-програмних засобів концерну Siemens» було проведено онлайн-вебінар, присвячений оновленню засобів промислової автоматизації від компанії Emerson MAS у 2023 році.

Спікерами від ТОВ «DIGITAP» виступили Володимир Патрахін та Родіон Шевченко.

У вебінарі прийняли участь викладачі та студенти кафедри, які навчаються за спеціальностями 174 «Автоматизація, компютерно-інтегровані технології та робототехніка» (освітні програми «Компютеризовані системи управління та автоматика», «Системна інженерія-Інтернет речей») і 126 «Інформаційні системи та технології»

Зміст онлайн-вебінару включав наступні питання:

• Глобальні здобутки компанії Emerson MAS у 2023 році
  • Нова генерація компактних контролерів СРЕ200
  • Новини операторського інтерфейсу RXi HMI
  • Оновлення комп’ютерів PACSystems iPC та платформи IIoT PACEdge
  • Особливості крайньої версії інструментального середовища PAC Machine Edition v. 10.2
  • Демонстрація нових операторських панелей RXi HMI та ПЗ Movicon до них
  • Маркетингові ініціативи

На вебінарі наочно були продемонстровані нові засоби платформи автоматизації PACSystems – компактні контролери серії СРЕ200 та операторські панелі RXi HMI.

Студентам була цікава також інформація щодо оновлення сайту ТОВ «DIGITAP», організації пошуку інформації, інструментів швидкої підготовки запитів, отримання зворотного зв’язку, тощо.

Проведений онлайн-вебінар став корисним ресурсом як для професійного розвитку викладацького складу кафедри, так і студентів, які в ряді професійно-орієнтованих дисциплін вивчають апаратно-програмні засоби провідних світових виробників, в тому числі компанії Emerson.

Вебінар доступний для перегляду викладачами і студентами кафедри за  посиланням [YouTubeDIGITAP], що дозволяє отримати всю корисну інформацію при вивченні апаратно-програмних засобів компанії Emerson.