СПІВПРАЦЯ ІФНТУНГ ТА ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

Нещодавно до проведення лекційного заняття з дисципліни «Теорія автоматичного керування» професора, д.т.н. Михайла Івановича Горбійчука долучився професор, д.т.н., професор кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» Любомир Ігорович Демків.

1   2

Любомир Ігорович провів лекцію для студентів-бакалаврів, що навчаються за спеціальністю 151-Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (ОПП «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології») на тему: «Сучасні тенденції розвитку теорії автоматичного керування».

3   6

Доповідач показав на прикладах як теорія автоматичного керування застосовуються на практиці, розповів про проекти, що реалізуються на кафедрі. У доповіді йшлося про сучасні фаззі-регулятори, моделювання процесів у середовиці OpenModelica Matlab.

4   5

Любомир Ігорович зазначив, що саме спеціалісти, які мають ґрунтовні знання з теорії автоматичного керування легко інтегруються у команди з реалізації проектів та є затребувані на ринку праці.