ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ГДАНСЬКОЇ ВИЩОЇ ШКОЛИ

Сьогодні для слухачів і слухачок магістерської програми «Публічне управління та адміністрування» ІФНТУНГ відбулася онлайн лекція професора Гданської вищої школи (Республіка Польща) Мірослава Борковскі на тему «Управління в охороні здоровʼя: правові та організаційні аспекти».

Лектор зосередив свою увагу на конституційних і правових засадах функціонування системи охорони здоров’я в Польщі, структурі і функціях органів публічного управління охороною здоров’я, етичних та правових умовах роботи закладів охорони здоров’я, управлінні ризиками та існуючими загрозами медицини Польщі, ресурсному забезпеченні та кваліфікації медичного й управлінського персоналу, правах та безпеці пацієнтів.

Слухачі високо оцінили проведене заняття та щиро подякували пану професору бурхливими оплесками.