Серед студентів ІФНТУНГ – справжні спортивні таланти

2-3 березня у Києві відбувся чемпіонат України з таеквон-до серед юнаків, юніорів та дорослих.  Серед учасників – команда Івано-Франківської області, до складу якої входить студент-першокурсник Інституту архітектури, будівництва та енергетики Олексій ЛИС (гр. ЕТ-23-1).

Попри юний вік Олексій має серед своїх досягнень 102 перемоги та є володарем чорного пояса (1 дан). Хлопець – бронзовий призер Чемпіонату світу з таекван-до 2023 року у м.Тампере, Фінляндія, неодноразово завойовував призові місця у спарингу (юніори до -70 кг), спецтехніці,  та в командному спарингу. Нещодавні змагання теж виявились вдалими для юнака: він виборов у спарингу  перше місце серед юніорів у ваговій категорії 70 кг, а також став бронзовим призером у виді програм «Спеціальна техніка».

За результатами змагань Олексій ЛИС увійшов до складу збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті Європи. Також команда Івано-Франківської області посіла перше місце у командному заліку.

Університетська спільнота бажає юному спортивному таланту університету подальших досягнень та перемог!