Студенти кафедри екології 1-3 курсів прийняли активну участь у Семінар-тренінг з міжнародною участю «Чорнобиль: проблеми,перспективи,технології захисту довкілля», присвяченому вшануванню 35-річниці пам’яті жертв та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС", ініціаторами якого були Теодозії Яцишин, д.т.н. доцентка кафедри екології ІФНТУНГ, і Світлани Делеган-Кокайко, к.хім.н. доцентка кафедри екології й охорони навколишнього середовища хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»,
В рамках семінару була організована поїздка на Чорнобильську АЕС та Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник, під час якої студенти групи ЕК0-20-1 і ТЗ-20-1 змогла наочно ознаоймитись з наслідками аварії на АЕС, особливостями моніторингу компонентів довкілля на забрудненній території, з роботою Центральної аналітичної лабораторії по характеризації радіоактивних відходів, що підпорядкована Державному агенству України з управління зоною відчуження.
Докладніше про результати візиту:https://nung.edu.ua/news/do-dnya-okhorony-navkolyshnoho-seredovyshcha?fbclid=IwAR2aaTNJffAY5Gd2RWgj_wOLczNo9200ugxy7atEVB_8Q3jiR5QGWqHZmdc

ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників
-
Захоплива подорож у світ геології для юних дослідників!