Семінар для викладачів від UNIVERSEH відбувся в Тулузі

В рамках реалізації проекту UNIVERSEH у місті Тулуза (Франція) на базі Університету Поля Сабатьє (Paul Sabatier University ІІІ) відбувся семінар «Teachers’ Workshop» для викладачів партнерських університетів. 1

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу на цьому заході представляла завідувачка кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Інституту інженерної механіки, професорка Леся Шкіца. На семінарі були представлені курси, які злагоджено працюють у системі співпраці, інновацій та активного навчання. Обговорювались різноманітні інструменти для досягнення поставлених педагогічних завдань, особливості доступності для студентів, організація роботи в багатомовному середовищі.

З наступного семестру ІФНТУНГ буде залучений до розробки спільного навчального курсу із проектними партнерами. Інноваційні педагогічні підходи, міждисциплінарні та міжгалузеві навчальні програми є ключовими компонентами освітнього підходу UNIVERSEH.