Розширюються горизонти співпраці

До числа партнерів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу долучилось ТОВ «ЛЮНЕР».

Ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик та директор ТОВ «ЛЮНЕР» Владислав Бібік вирішили об’єднати свої зусилля в напрямку розвитку освітньої, наукової, інноваційної та технічної діяльності  й підписали договір про співпрацю. Це відкриває нові можливості для студентів ІФНТУНГ, які зацікавлені у проходженні практики на матеріально-технічній базі ТОВ «ЛЮНЕР» чи обирають дуальну форму освіти.

Своєю чергою, товариство планує брати участь в організації та проведенні профорієнтаційної роботи спільно з представниками університету, оскільки потребує кваліфікованих працівників, для яких у нього завжди відкриті двері. А якщо ці працівники ще й підготовлені відповідно до потреб сучасного бізнесу, то можна бути певними: роботодавець запропонує найкращі умови для професійної реалізації молодих фахівців.

Тож зроблено ще один крок для підвищення попиту на випускників ІФНТУНГ на ринку праці України.