РОЗШИРЮЄМО МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ

Чергова робоча зустріч представників кафедри документознавства та інформаційної діяльності Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Інституту бібліотечних та інформаційних наук Берлінського університету ім. Гумбольдта дає надію на перспективну співпрацю структурних підрозділів зі схожими профілями.

Пропозиції кафедри ДІД - реалізація спільних наукових досліджень, освітніх проєктів та студентських обмінів. Тішить, що провідні європейські університети готові до діалогу й співпраці.

Щодня дбаємо про актуальність освітніх програм «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційний інжиніринг та соціальні комунікації» не лише для української освіти, а й про їхню відповідність міжнародним стандартам.

Більше .......

• РОЗШИРЮЄМО МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ