Результати І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ

26-27 вересня відбулась І ВСЕУКРАЇНСЬКА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ

«Розвиток туристичного бізнесу, економіки та підприємництва:

виклики сьогодення» приурочена до Всесвітнього дня туризму, організована НТУ «Дніпровська політехніка» разом із ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Івано-Франківський національний

технічний університет нафти і газу, Національний технічний університет

«Харківський політехнічний інститут» за підтримки Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. З вітальним словом виступила Архипова Людмила Миколаївна - завідувачка кафедри туризму Івано-Франківського національного університету нафти і газу, д.т.н., професор.

На секційних засіданнях виступили студенти-магістри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які підготували свої дослідження в рамках вивчення вибіркової дисципліни «Подорожі сучасного світу».

Додаткова інформація новин: