Разом ефективніше: ІФНТУНГ і НУ «Чернігівська політехніка» спільно працюватимуть над навчально-науковими проєктами

Протягом 25-26 березня проректорка з науково-педагогічної роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професорка Ліліана Гораль перебувала з робочим візитом у Національному університеті «Чернігівська політехніка». Мета – налагодження тіснішого співробітництва з НУ «Чернігівська політехніка» задля реалізації спільних освітніх і наукових проєктів.

1У рамках візиту проректорка зустрілась із керівництвом університету - ректором, професором Олегом Новомлинцем і проректоркою з наукової роботи, професоркою Вікторією Маргасовою. Під час зустрічі представники обох сторін узгодили проєкт меморандуму про співпрацю між ІФНТУНГ і НУ «Чернігівська політехніка». Також керівники університетів затвердили перелік освітніх програм, за якими буде здійснюватись внутрішня академічна мобільність студентів і викладачів обох закладів вищої освіти. Мова йде про такі спеціальності: «Туризм», «Міжнародний готельно-туристичний бізнес», «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Прикладна механіка», ІТ-спеціальності тощо.  

2Важливою складовою співпраці між університетами також стануть спільні наукові дослідження. Так, першим кроком партнерської наукової діяльності стане формування інноваційно-інвестиційного потенціалу окремих галузей національної економіки України.

3Ще одним важливим результатом візиту професорки Ліліани Гораль до НУ «Чернігівська політехніка» стали пропозиції Міністерству освіти і науки щодо формування індикативної вартості навчання студентів заочної форми, які були спільно напрацьовані під час зустрічі з головним бухгалтером університету Григорієм Вершняком.  

Проректорка ІФНТУНГ переконана, що співпраця нашого університету з НУ «Чернігівська політехніка» має стратегічне значення і відкриє новий етап у підвищенні якості надання освітніх послуг та ефективності наукових досліджень для обох закладів вищої освіти.