В рамках Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016 - 2023 рр., що особливу увагу приділяє обдарованим дітям краю, стипендіями голови Івано-Франківської ОДА та голови Івано-Франківської обласної ради відзначено представників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Слід зазначити, що наші вихованці вже не вперше здобувають таке визнання. Цього разу маємо нагоду вітати студента Інституту економіки та менеджменту Валентина Прокоф'єва та студента Інституту архітектури, будівництва та енергетики Олексія Лиса. Зичимо хлопцям подальших успіхів і зростання в обраній справі!
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Сильніші за виклики: ІФНТУНГ відкриває нові можливості для майбутніх інженерів України
-
ІФНТУНГ розвиває ветеранську інфраструктуру
-
ІФНТУНГ відвідали представники ПРООН: у фокусі – моніторинг якості повітря
-
Європейський досвід для української інженерної освіти: візит команди EduRob до Австрії
-
Практика професії: студенти ІЕМ відвідали АТ «Прикарпаттяобленерго»