П’ятеро студентів ІФНТУНГ стали переможцями стипендіальної програми ПАТ «Укрнафта»

У межах співпраці ПАТ «Укрнафта» та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вже п’ятий рік діє стипендіальна програма заохочення студентів, які навчаються в навчально-наукових інститутах нафтогазової інженерії та природничих наук і туризму на денній формі. Попри війну ПАТ «Укрнафта» все ж продовжує підтримувати цю програму, а разом з тим - розумну й талановиту молодь, яка творить наше майбутнє.

Днями  відбувся завершальний етап відбору студентів університету на отримання стипендії від компанії в осінньому семестрі. Щороку конкурс на отримання стипендії викликає великий інтерес серед студентів університету. Цього семестру до фіналу пройшли 14 кращих кандидатів, серед яких, після 6-ти годинних інтенсивних співбесід, комісія визначила найсильніших.

1Переможцями стипендіальної програми стали:

Інститут нафтогазової інженерії:

▪️Назарій Гасій

▪️Микола Маркевич

▪️Дмитро Овчаренко

Інститут туризму та природничих наук:

▪️Анна Стиславська

▪️Кирило Цимбалюк

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо їм реалізувати себе у професії!