Програма подвійних дипломів у Гірничо-Металургійній Академії ім. Станіслава Сташіца в м. Краків (Польща).

В четвер 01.12.2022 о 12.00 год. відбудеться онлайн зустріч з представниками Гірничо-Металургійної Академії ім. Станіслава Сташіца в м. Краків зав. кафедри інженерії машин та транспорту професором Кшиштофом Котвіцою та професором Міхалом Бебенеком стосовно навчання за програмою подвійних дипломів!
Посилання на зустріч https://meet.google.com/gja-dtie-zgi

Шановні студенти першого року навчання ІФНТУНГ в магістратурі спеціальностей 131 Прикладна механіка (ОП «Комп'ютеризовані і роботизовані технології машинобудування») та 185 Нафтогазова інженерія та технології (ОП «Обладнання нафтових і газових промислів») !!! Оголошується набір на навчання за програмою подвійних дипломів у Гірничо-Металургійній Академії ім. Станіслава Сташіца в м. Краків (Польща). Для участі у конкурсному відборі необхідно подати до 01.12.2022 заяву в деканат ІІМ у письмовому вигляді або відскановану заяву відправити на ел.адресу iim@nung.edu.ua!

Детальна інформація за телефоном 0958601575.

апрв