Правові та організаційні  питання охорони праці

17 листопада 2023 р. відбулася відкрита лекція доц. кафедри технологій захисту навколишнього середовища та безпеки праці Г. Д. Лялюк-Вітер  на тему:  «Правові та організаційні  питання охорони праці» для студентів гр. ТЗ-22-1, ЕКО-22-1. На лекції були присутні викладачі кафедри, зокрема в. о. зав. каф. доц. Г. М. Грицуляк, проф. Я. М. Семчук, проф. В.Г. Погребняк, проф. Т. М. Яцишин, доц. Г. М. Кривенко, доц. І. В. Перкун, доц.. Т. І. Калин, доц.. А. О. Коцюбинський, ас. В. Я. Шиманський. На лекції було акцентовано увагу на  питаннях, що  стосуються  навчання та перевірки знань з питань охорони праці, державного нагляду та видів контролю за станом охорони праці на підприємствах, а також розглянуто види відповідальності за порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці.