Працюємо заради розбудови держави

24 серпня відбулось урочисте онлайн-засідання ректорату та Приймальної комісії, присвячене Дню Незалежності України. У вітальному слові в. о. ректора ІФНТУНГ, перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик говорив про незалежність України, яку український народ виборює 31 рік, а останні 8 років – на полі бою: «Українці вразили весь світ силою свого духу, гідною відсіччю російському окупанту та незламною вірою у перемогу. Наше протистояння стає все ефективнішим завдяки нашим друзям та західним партнерам. І ми цю підтримку дуже цінуємо. Однак сьогоднішня буремна річниця незалежності України показує усьому світу як дорого коштує свобода й демократія. не лише нашої країни, але й всієї Європи. І кожен працівник нашого університету на своєму місці працює на розбудову України та Перемогу».

Хвилиною мовчання присутні згадали Героїв, які поклали голови у війні з російськими загарбниками, серед яких й студенти університету. Було оприлюднено також  Наказ про нагородження працівників ІФНТУНГ з нагоди державного свята, які доклали та докладають чимало зусиль для розбудови Вітчизни та професійного становлення й виховання молоді.

 Крім того, у робочому порядку було заслухано звіт відповідального секретаря Приймальної комісії Олега Фафлея щодо набору випускників шкіл та коледжів на І курс та за скороченим терміном навчання. У розгляді дискусійних питань взяли участь директори навчально-дослідницьких інститутів.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4