Практико-орієнтоване навчання

18 вересня 2024 року студенти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у рамках вивчення дисциплін професійного спрямування відвідали Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області. Метою практико-орієнтованого навчання було ознайомлення студентів з організаційною структурою, основними завданнями служби, підвищення практичної підготовки студентів та їх майбутнього працевлаштування в органах ДКСУ.

Під час зустрічі заступник начальника управління Володимир Косик ознайомив майбутніх обліковців та фінансистів з специфікою роботи Державного казначейства, його структурою і функціями та пояснив механізм автоматизованих процесів фінансових операцій і запросив студентів до проходження практики в Головному управлінні.

Провідні фахівці установи на конкретних прикладах розповіли студентам про особливості казначейського обслуговування бюджетних коштів, зокрема розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, взятті бюджетних зобов’язань та здійсненні платежів; ведення бухгалтерського обліку, змістом фінансової та бюджетної звітності, порядком її складання і термінами подання, а також складання звітності про виконання бюджетів.

Студенти поставили ряд цікавих та актуальних питань, на які отримали вичерпні та пізнавальні відповіді.

• студенти