Практика студентів освітньої програми "Міжнародний готельно-туристичний бізнес"

Студенти групи МГТ відвідали Вовчинецькі гори  в Івано-Франківську. Улюблені локації з малої рекреаційної географії - практика з туристичного краєзнавства.

ПЕРША навчальна практика-стажування для студентів освітньої програми "Міжнарожний готельно-туристичний бізнес" проходить в Болгарії на березі Чорного моря у 5-ти зіркових готелях містечка Альбена.

Студентами освітньої програми "Міжнародний готельно-туристичний бізнес" зацікавилась генеральна менеджерка компанії Hotel Flamingo Grand 5* in Albena, Bulgaria - Ekaterina Mihaleva. Оскільки у цій міжнародній компанії працюють та проходять практику студенти нашого університету Богдан Ревенко, Julianka Zhelyuk, Nadya Maksymiuk - цікаво було поспілкуватися про сучасні потреби підготовки фахівців для міжнародної готельної індустрії.

Першоджерело В.В.Гуменюк

• Фото