Працевлаштування та як захистити свої права

Студенти часто жартують, що роботодавці шукають працівника до 25 років зі стажем роботи 20 років. Тому не дивно, що молодь прагне влаштуватися на роботу якомога раніше.

За ініціативою гарантів освітньо-професійних програм та підтримки і організації відділу маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу триває цикл семінарів-тренінгів щодо успішного працевлаштування.

29 березня 2021 року відбувся другий семінар-тренінг на тему: «Сучасні джерела інформації для вакансій», модератором якого був в.о. начальника відділу маркетингу ІФНТУНГ Побігун С. А.

1На семінарі було розглянуто низку питань, серед яких: сайти пошуку роботи, роль соціальних мереж, перелік послуг центру зайнятості та рекрутингових агентств. Особлива увага акцентувалась на заповненні анкети шукача роботи. Наталія Мельникова, начальник відділу активної підтримки безробітних Івано-Франківського міського центру зайнятості, психолог, консультант із профорієнтації розповіла про те, як зробити це юридично правильно і максимально безпечно для себе.

Окрему увагу було приділено темі: «Як уникнути шахрайства при працевлаштуванні».

На зустрічі були присутні студенти випускних курсів освітньо-професійних програм «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка бізнесу», «Облік та оподаткування», «Менеджмент», «Туризм», а також викладачі Мінакова С. В. (професор кафедри підприємництва та маркетингу), Федорович І. В. (доцент кафедри прикладної економіки), Степанюк О. С. (доцент кафедри обліку та оподаткування).

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7