Посвята у перекладачі, святковий концерт та Міс-Переклад 2019

Міжнародний день перекладача у ІФНТУНГ цьогоріч був особливий. Традиційну вже посвяту першокурсників у перекладачі й виступи талановитих студентів нашого факультету доповнив конкурс краси та інтелекту "Міс - Переклад 2019". Крім того, міська влада та керівництво університету саме у цей святковий день дали високу оцінку професіоналізму наших викладачів та студентів.

З привітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Ліліана Гораль:

-Ваші здобутки є неоціненними як у нашому університеті, так і в нашому місті. Від міського голови м.Івано-Франківська Руслана Марцінківа на ім’я ректора надійшов лист-подяка за вашу працю на «Кільці ковальських міст Європи», і особлива вдячність висловлюється завідувачці кафедри філології та перекладу Когут Оксані Володимирівні, доцентам кафедри Мучці Мирославі Зіновіївні та Павлику Володимиру Івановичу й студентам, які супроводжували цей захід, зокрема Юліанні Книгиницькій, Діані Бабій, Марії Чижовій, Олексію Васильєву, Еріці Перфільєвій, Анні Овецькій, Олесі Трибухівській, Оксані Николайчук. У свою чергу, ректор також висловлює свою подяку всьому колективу кафедри і всім студентам за якісну роботу.

У фотогалереї:

Ліліана Тарасівна вручила проф.О. В. Когут грамоту за великий внесок у розвиток університету та роботу зі студентством.

Наші першокурсники (студенти груп ФІЛ-19-1 та ФІЛ-19-2) присягнули на вірність професії перекладача!!

Вітаємо із Днем перекладача також наших студентів-магістрів, які продовжують відшліфовувати свою професійну майстерність!

Наші студенти надзвичайно талановиті!!! А вічна "Червона рута" чудово звучить також й англійською мовою))

Наші красуні-конкурсантки

Шановному журі було дуже непросто обрати переможницю))

Велике спасибі нашим креативним, дотепним ведучим з неймовірним шармом Олексію Васильєву та Віталію Одноволу, а також усім студентам групи ФІЛ-16-1 за організацію і проведення свята!!! За кадром: Юлія Поліщук (ФІЛ-18-2) та Роман Осередчук (ГР-16-2) професійно провели фотозйомку.

• Міжнародний день перекладача у ІФНТУНГ