Плідне Опонування у Чернігові та Договір про співпрацю, академічні обміни

В березні 2021 року гарант освітньої програми "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу"  магістерського  рівня професор д.е.н Гораль Ліліана  була з візитом в Національному університеті Чернігівська політехніка, де опонувала дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук та мала зустрічі з Ректором університету проф. Олегом Новомлинцем, головним бухгалтером Георієм Вершечком та проректором з наукової роботи проф. Вікторією Маргасовою.

В ході проведених зустрічей домовилися про тісну співпрацю в науковій та навчальній діяльності, а також про можливість академічних обмінів для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування " та викладачів кафедри фінансів ІФНТУНГ.

• Опонування Чернігів Гораль 2
  • Опонування Чернігів Гораль 3