ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ!

В перших числах грудня відбулося підписання договору про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, Інститутом інженерної механіки та Компанією «ЕКО БЕРРІ». Предметом цього Договору є взаємна співпраця щодо підвищенні якості підготовки фахівців для задоволення потреб Компанії. Для якнайшвидшого досягнення цілей за цим Договором Сторони зобов'язуються обмінюватися наявною у їхньому розпорядженні інформацією з аспектів взаємного інтересу. Організовувати науково-практичні семінари та круглі столи з метою використання потенціалу Університету для вирішення науково-технічних проблем Компанії. Організувати виконання студентами спеціальностей 131"Прикладна механіка", 132 "Матеріалознавство", 133 "Галузеве машинобудування та 274 "Автомобільний транспорт" науково-дослідної роботи, курсових проєктів, а також кваліфікаційних бакалаврських та магістерських  робіти за темами, що спрямовані на вирішення виробничих питань Компанії. Забезпечувати здобувачам можливість навчання за дуальною формою здобуття освіти на робочому місці Компанії відповідно до вимог освітньої програми. Створювати спільні науково-дослідні лабораторії, навчально-виробничі або інноваційні підрозділи.

1   8