ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУА У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Під керівництвом завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ Івана Лопушинського та за участі директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитра Дзвінчука відбулося перше в навчальному році засідання кафедри ПУА.

У порядку денному було чимало організаційно-методичних питань, серед яких зокрема затвердження плану роботи кафедри на 2024-2025 навчальний рік і плану роботи науково-методичного семінару кафедри, розподіл обов’язків і навчального навантаження між членами кафедри, внесення змін в освітній програмі магістерського рівня за пропозиціями стейголдерів, затвердження переліку вибіркових дисциплін для магістрантів 2024 року вступу, написання колективної монографії професорсько-викладацьким складом кафедри.

Як завжди, ставимо собі амбітні плани розвитку кафедри ПУА ІФНТУНГ та при цьому намагаємося у складний для нашої країни час зберегти неповторну атмосферу і традиції нашої кафедральної родини.

Хай навчальний рік стане для викладачів, слухачів, студентів і аспірантів кафедри роком професійних і особистих звершень та роком довгоочікуваної Перемоги України!