Партнери готові активно долучитись до розвитку університету

У рамках робочої зустрічі делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі ректора ІФНТУНГ, проф. Ігоря Чудика, директора Інституту архітектури, будівництва і енергетики Мирослава Мазура та завідувача кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Петра Курляка підписала з АТ «Прикарпаттяобленерго» договір про співпрацю.

2Підписанти договору – Голова правління АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен та ректор  ІФНТУНГ Ігор Чудик, попередньо обговорили важливі для1 університету питання. Олександр Бубен, як член Наглядової ради ІФНТУНГ, запевнив, що очолювана ним організація, яка є давнім та надійним партнером університету, готова долучитись до розробки нової стратегії розвитку ЗВО. Були запропоновані у рамках співпраці цікаві ідеї.

Положення Договору передбачають вдосконалення освітнього процесу ЗВО, покращення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Серед іншого слід виокремити факультативний курс читання лекцій фахівцями «Прикарпаттяобленерго» з дисциплін професійної підготовки, а також створення  резерву та подальшого працевлаштування на наявні вакантні місця випускників університету електроенергетичної спеціальності. Важливим вектором співпраці є покращення матеріально-технічної бази профільних кафедр, зокрема обладнання.

Натомість ІФНТУНГ зобов’язується сприяти навчанню працівників підприємства в університеті за  спеціальністю 141 на дуальній, заочній та  післядипломній формі освіти. Передбачається співпраця у формі стажування та обміну досвідом професорського-викладацького складу, наукових співробітників, аспірантів та магістрів кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки на підприємстві.