У межах вивчення дисциплін "Основи наукових досліджень" та "Організація наукових досліджень та академічна доброчесність" (викладач проф. Яцишин Т.) 06.03.2024 працівниками бібліотеки ІФНТУНГ було презентовано можливості онлайн-доступу до фондів бібліотеки , які включають електронні книги, наукові журнали, спеціалізовані бази даних та архіви. Крім того, студентів було повідомлено про можливість отримувати онлайн-консультації від бібліотечних фахівців, які допоможуть з навігацією по ресурсах та вибором необхідного матеріалу для досліджень. Доступ до цих ресурсів відкритий цілодобово через веб-портал бібліотеки, забезпечуючи гнучкість та зручність використання.
Використання презентованих онлайн-послуг значно підвищує якість освітнього процесу, надаючи студентам всі необхідні ресурси для глибокого дослідження та успішного виконання навчальних завдань. Кафедра «Технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці» активно заохочує здобувачів скористатися можливостями бібліотеки ІФНТУНГ для покращення своїх академічних навичок.