Онлайн-зустріч зі студентами першого курсу магістратури

1 травня 2024 року на засіданні кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв відбулася онлайн-зустріч викладачів зі студентами першого курсу магістерського рівня вищої освіти груп НІМм-23-1 та НІРм-23-1, під час якої обговорювалися освітньо-професійні програми (ОПП) "Магістральний трубопровідний транспорт" та "Розподіл та постачання енергоносіїв". Метою зустрічі було не лише ознайомлення студентів із ключовими аспектами програм, але й збір пропозицій щодо вдосконалення ОПП та навчального процесу.

Під час обговорення студенти (Маркевич Микола, Боженко Марк, Височанський Ігор і Семеген Володимир) активно ділилися своїми думками та висловлювали пропозиції. Було запропоновано запровадити нову дисципліну, яка б дозволила розширити їхні знання в сфері нафтогазової інженерії, зокрема у напрямках буріння та видобування енергоносіїв. Студенти аргументували, що додаткові знання в цих галузях значно підвищать їхню кваліфікацію та конкурентоспроможність на ринку праці.

Гаранти освітніх програм відзначили конструктивність пропозиції та погодилися з необхідністю розширення міждисциплінарного підходу в підготовці фахівців. Було домовлено, що питання інтеграції нової дисципліни буде детально розглянуте в контексті модернізації освітніх програм для магістрів.

Зустріч продемонструвала активну участь студентів у формуванні своєї освітньої траєкторії, а також прагнення до здобуття більш комплексних знань у ключових напрямах нафтогазової інженерії. Запровадження інновації в ОПП стане важливим кроком до забезпечення високого рівня професійної підготовки майбутніх фахівців.

• Онлайн-зустріч зі студентами першого курсу магістратури