Онлайн стартувала 8 Міжнародна наукова конференція з питань сталого розвитку енергетики та природокористування

21 жовтня в онлайн-режимі з Пленарного засідання розпочала роботу 8 Міжнародна наукова конференція з питань сталого розвитку енергетики та природокористування з індексацією матеріалів у Scopus. Конференція відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України та за організації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

.УВАГА! Пряма трансляція за посиланням: stream.meet.google.com/stream/750b2f00-2fda-4bf4-9cc7-d9232493bbf1

Восьма міжнародна наукова конференція з питань сталого розвитку енергетики та природокористування (ISCSEES 2020) – це рецензована міжнародна конференція, яка охоплює дослідження сталого розвитку енергетики та природокористування, включаючи сталий розвиток, стале та ефективне використання енергії і природних ресурсів, розумний та екологічний розвиток енергетики, екологічний менеджмент, відновлення довкілля, екологічну інженерію, екотехнологію, сільське господарство та екологічну стійкість, розвиток зелених підприємств, моделювання та регіональні екологічні оцінки, управління ризиками в енергетичній системі та системі природокористування, вимірювання, прогнозування та моніторинг стійкості, глобальні загрози, катастрофи та пом'якшення їх наслідків. Конференція – це захід для науковців та професійних інженерів з усього світу, що має на меті дати можливість презентувати та публікувати свої роботи, обговорювати, обмінюватися ідеями та знаннями, а також створити мережу для майбутньої співпраці, яка охоплює широкий спектр тем з питань сталого розвитку енергетики та природокористування.

Географія науковців-учасників представлена кількома континентами: Норвегія, Англія, Польща, США, Україна, Ізраїль, Португалія, Латвія, Узбекистан, Туреччина, Єгипет, Кіпр, Грузія, Індія, Словаччина.

Серед основних доповідачів Пленарного засідання: ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський та проректори з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Ліліана Гораль  та Сергій Куровець (Україна), Майкл Радін (Рочестерський технологічний інститут, США), Річард Томлінс (Університет Ковентрі, Англія), Арнольд Ків (Університет Бен-Гуріона, Ізраїль), Баард Борщ (UiT Арктичний університет Норвегії, Норвегія), Йозеф Затько (Європейський інститут безперервної освіти, Словаччина), Джузеппе Т. Сірелла (економічний факультет, Гданський університет, Польща), Ева Матуска (Поморська академія в Слупську, Польща), Олег Пурський (Київський національний торговельно-економічний університет, Україна), Олена Панухник (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Україна), Андрій Заікін (засновник та керівник мережі академічних стартап інкубаторів YEP!, Україна).

Конференція працюватиме також у секціях:

• Сталий розвиток
  • Стале та ефективне використання енергії
  • Розвиток відновлюваної, розумної та екологічної енергії
  • Стале та ефективне використання природних ресурсів
  • Управління довкіллям
  • Наука та технології в галузі навколишнього середовища
  • Відновлення навколишнього середовища, екологічна інженерія та екотехнологія
  • Стабільність сільського господарства та довкілля
  • Розвиток зеленого бізнесу
  • Моделювання та регіональні екологічні оцінки
  • Управління ризиками в системах енергетики, Землі та довкілля