Обговорення результатів педагогічного експерименту

За результатами педагогічного експерименту було здійснено опитування здобувачів вищої освіти, що брали участь, а також було проведено співбесіду з академічною спільнотою спільно з В.о. начальника відділу забезпечення якості освіти Івановим Олександром Васильовичем.

Варто зауважити, що в пропозиціях академічної спільноти, яка була присутня на співбесіді та в результатах опитування, одностайно звучала підтримка та бажання масштабувати інструменти, що були задіяні в процесі перебігу педагогічного експерименту на вивчення усіх дисциплін університету. Для цього виникла необхідність навчання НПП технологіям ЗН, це завдання буде вирішуватись шляхом проведення Центром дистанційного навчання курсів підвищення кваліфікації “Підвищення ефективності вивчення дисциплін шляхом використання електронних навчальних курсів університетської платформи Moodle (технологія змішаного навчання)“ у 2024/2025 навчальному році.

• s