Обговорення результатів асистентської (науково-педагогічної) практики магістрів

3 червня 2024 р. на засіданні кафедри філології та перекладу пройшло обговорення результатів асистентської (науково-педагогічної) практики магістрів спеціальності 035 Філологія, ОПП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша  англійська», груп ГФм-23-1/2.

Цьогоріч магістри-філологи проходили практику на базі двох кафедр ІФНТУНГ: кафедри філології та перекладу і кафедри англійської мови. Магістранти вели практичні та лекційні заняття з англійської та німецької мов і з перекладу не тільки зі студентами-філологами, але й зі здобувачами інших спеціальностей, зокрема з майбутніми фінансистами, менеджерами та геодезистами.

Керівник асистентської (науково-педагогічної) практики магістрів, доц. Ольга Янишин розповіла про здобутки студентів та представила результати проведеного анкетування студентів  (переглянути за покликанням).

• Обговорення результатів асистентської (науково-педагогічної) практики магістрів