ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ

29 березня 2024 року відбулося обговорення освітніх програм «Інжиніринг зварювальних технологій» - бакалаврського рівня та «Зварювання і споріднені технології» - магістерського рівня зі стейкхолдером ТОВ «Дена Метал Україна».   Викладачі кафедри будівництва та енергоефективних споруд доценти Олег МАТВІЄНКІВ,  Роман БІЩАК Мирослав ПАНЧУК та студенти, зустрілись з директором підприємства Галиною ВОЛОШИН і обговорили основні напрямки удосконалення освітніх програм. Зокрема сейкхолдером було запропоновано збільшити кількість годин для лабораторних занять з дисципліни «Зварювання тиском», в ОПП «Інжиніринг зварювальних технологій», щоб здобувачі змогли здобути більше практичних навиків у роботі з обладнанням для контактного зварювання. На зустрічі також було сформульовано подальший план співпраці у рамках укладеного договору.

• jpg