Обговорення ОПП спеціальності 035 Філологія на міжкафедральному семінарі

Сьогодні, 08.01.2024 року працівники кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ організували і взяли участь у міжкафедральному семінарі, метою якого стало обговорення бакалаврської та магістерської освітніх програм «Германські мови та літератури (переклад включно) – перша англійська», за якими навчаються філологи-здобувачі вищої освіти ІФНТУНГ. Метою проведення семінару був обмін досвідом між колегами з інших ВНЗ України та напрацювання рішень стосовно покращення освітніх програм ІФНТУНГ.

Кафедра філології та перекладу ІФНТУНГ щиро вдячна за дружню щиру атмосферу обговорення та слушні і важливі поради та зауваження стосовно наповнення та структури освітніх програм Світлані Мар’янівні Іваненко, доктору філологічних наук, професору кафедри іноземних мов природничих факультетів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Туришевій Оксані Олегівні, доценту кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського, гаранту освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька», а також доцентам кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського Дзикович Ользі Володимирівні, Гаман Ірині Анатоліївні та Чайковській Олені Юріївні.

Надіємося на продовження нашої плідної співпраці в майбутньому!

• Обговорення ОПП спеціальності 035 Філологія на міжкафедральному семінарі