Нововведення у засобах промислової автоматизації від EMERSON MAS

Колектив кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій активно розвивається та іде в ногу з часом. Саме тому в межах договору про співпрацю №D-12/2023 від 27.06.2026 між Івано-Франківським національний технічний університет нафти і газу, який представляє кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій в особі Лагойди Андрія Івановича з одної сторони та ТОВ «ДІДЖИТАП» в особі Євтушенка Сергія Миколайовича з іншої сторони колектив кафедри разом із студентами відвідав вебінар «Нововведення у засобах промислової автоматизації від EMERSON MAS» в межах дисципліни «Основи комп’ютерно-інтегрованого управління».

На вебінарі наочно продемонстровано нові засоби платформи автоматизації PACSysyems - компактні контролери серії СРЕ200 та операторські панелі RXi HMI.

Вебінари та відкриті лекції від ТОВ «ДІДЖИТАП» уже стають хорошою та системною традицією як для викладачів кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій так і для студентів освітніх програм «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» бакалаврського та магістерського рівнів.