НОВІ ГОРИЗОНТИ У ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ: ЯК АКТИВУВАТИ МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ?!

18  жовтня 2024 року відбулась онлайн зустріч колективу кафедри менеджменту та адміністрування з фахівцем центру міжнародного співробітництва з написання грантових заявок Тетяною Поповою та директором Центру міжнародного співробітництва Русланом Рачкевичем. Тема зустрічі – як активувати роботу кафедри у сфері міжнародної академічної мобільності та участі у міжнародних проєктах та грантах. Попова Т. ознайомила учасників зустрічі із планом розвитку даного напряму роботи в університеті, поінформувала про зміни та перспективи, які окреслила нова команда менеджменту ЗВО у сфері міжнародної співпраці, а також повідомила про нові можливості, які відкриваються перед НПП та здобувачами у світлі змін. Звернула увагу на необхідність формування на кафедрі робочої групи, яка б була агентом змін та зосередилась на організації зусиль щодо налагодження міжнародної співпраці. Напрям є, активуємо зусилля!