Нові горизонти міжнародних освітніх програм

Під час візиту до Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця (AGH, Краків, Польща) директор Інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Витязь взяв участь у робочій нараді, що стосувалась реалізації міжнародного проекту NAWA.

Відповідно до рішення директора Національного агентства з академічного обміну (NAWA, Польща) № PPI / SPI / 2020/1/00054 / DEC / 01, проект «Міжнародна віртуальна школа в AGH " отримав фінансування в рамках конкурсу NAWA "SPINAKER - Інтенсивні міжнародні освітні програми ".3

Ініціатор проекту – Департамент міжнародних відносин Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця. В ньому беруть участь чотири факультети AGH – енергетики та палив; гірництва та геоінженерії; інженерії металів та промислової інформатики; буріння, нафти і газу. Також залучені партнерські університети, зокрема Технологічний інститут Шибаура (Японія), Ханойський університет гірництва та геології (В'єтнам), Університет Маямі (США) та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (Україна).

Програма SPINAKER має на меті інтернаціоналізацію польських вищих навчальних закладів та науки шляхом фінансування проектів, спрямованих на підвищення інтересу до пропозиції освіти в польській науці та вищих навчальних закладах серед іноземних студентів та докторантів, розширення спектру інтенсивних міжнародних освітніх програм, реалізованих також у дистанційній формулі.

Виконавцями нинішнього етапу проекту – розроблення інтенсивної міжнародної освітньої програми «Новітні нафтогазові технології» для студентів партнерських університетів – є директор Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ  Олег Витязь та завідувач кафедри Буріння та Геоінженерії AGH Ян Зяя (Jan Ziaja).

 

 

  • 1
  • 2