Нові досягнення студентів Екологів

Первинна профспілкова організація студентів ІФНТУНГ обрала нову очільницю

Сьогодні відбулася звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів ІФНТУНГ. Серед запрошених представників від адміністрації Івано-Франківського національного технічного університету –  проректори з науково-педагогічної роботи Сергій ЗІКРАТИЙ та Сергій КУРОВЕЦЬ.

Завітав на конференцію й очільник Первинної профспілкової організації працівників ІФНТУНГ Олександр БІЛОЦЬКИЙ.

На посаду Голови Первинної профспілкової організації студентів ІФНТУНГ було обрано Тамару-Марію КОВАЛЬ, студентку 2 курсу спеціальності «Екологія».

Університетська спільнота вітає нову очільницю Первинної профспілкової організації студентів ІФНТУНГ з обранням, виявом високої довіри студентів та бажаємо плідної праці на профспілковій ниві.

Довідково. Первинна профспілкова організація студентів ІФНТУНГ – це добровільна неприбуткова громадська організація, яка об’єднує студентів університету з метою захисту, представництва прав та інтересів членів профспілки.

• Нові досягнення студентів Екологів