Непереможні, коли об’єднані

Під таким гаслом 9 листопада в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за підтримки Студентського парламенту відбулась зустріч з волонтером, засновником благодійного фонду Сергія Притули, громадським діячем та телеведучим Сергієм ПритулоюГість завітав до університету, щоб зустрітись з активними студентами, професорсько-викладацьким складом та працівниками університету. У Франківську у нього попереду ще кілька зустрічей, як зазначає сам гість, це – не передвиборча агітація, а публічні звіти діяльності фонду.

Привітав та представив високого гостя ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик. Зустріч Сергій Притула розпочав зі своєї візії майбутньої післявоєнної України. Саме тому він1 зустрічається з молоддю, щоб пояснити, з якими викликами їм доведеться зіткнутись після війни та що вони є надією держави у відбудові країни.

2Відтак зустріч перейшла у формат «питання-відповіді». Присутніх цікавили й діяльність фонду, закупівлі для армії, розподіл місцевих бюджетів, благодійна діяльність тощо.

Окремо говорили про Центри готовності цивільних – проєкт Благодійного фонду Сергія Притули, ціллю якого є навчити цивільне населення базовій військовій підготовці та надати навички необхідні під час війни.

Жвава дискусія розгорілася з приводу найактуальніших питань: мовний конфлікт; неправомірне використання коштів територіальних громад; подальша доля ТРО; доцільність проведення виборів 2024; діяльність Сергія Притули після закінчення війни тощо.

Студенти та працівники ІФНТУНГ подякували Сергію Притулі за титанічну роботу, особливо за період повномасштабного вторгнення. А ще – за відверту розмову, без прикрас і фальші та за віру в студентську молодь.