Не схибити, обираючи майбутню професію

Вибір майбутньої професії – це серйозний і відповідальний крок. Обрати саме свій професійний шлях і ним йти, відчути своє покликання іноді буває вкрай важко. І тут найважливіше – не схибити. Саме тому у рамках співпраці викладачі та науковці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу завітали до Івано-Франківського наукового фізико-технічного ліцею Івано-Франківської обласної ради при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, який забезпечує поглиблені знання з фізики, математики, інформатики та позиціонує свою діяльність з пошуком, навчанням і вихованням здібних до точних наук дітей, формуванням високоосвіченої молоді, національно свідомої особистості.

У актовій залі ліцею голці ніде впасти. І це при тому, що ліцеїсти знайомі з ІФНТУНГ не з рекламних буклетів: вони мають можливість вивчати окремі дисципліни у стінах університету. ФТЛ став для обдарованої молоді першою сходинкою до майбутньої професії, левова частка його випускників продовжує навчання в ІФНТУНГ, поповнюючи ряди  науковців, інженерів, винахідників.

Мета візиту представників університету – директора Інституту економіки та менеджменту Іванни ЗАПУХЛЯК, директора Інституту інформаційних технологій Володимира ПІХА, заступника директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Богдана ГРИВНАКА та заступник начальника кафедри військової підготовки Олександра ЗАРЕМБЛЮКА    –  зорієнтувати випускників в освітніх програмах, зокрема й в нових, у перевагах навчання за тією чи іншою освітньою програмою та у можливостях працевлаштування. Так, наприклад, випускники військової кафедри отримують й цивільний фах, який стане  у пригоді й у цивільному житті. Випускниця ліцею, а сьогодні – очільниця ІЕМ Іванна ЗАПУХЛЯК, розповіла про стрімку успішну кар’єру багатьох випускників-економістів ІФНТУНГ. Заохочував до навчання на ІТ-технологіях й директор ІІТ – інституту, до студентів якого працедавці приглядають від першого курсу. Інформативним та лаконічним був виступ Богдана ГРИВНАКА, який поруч з перевагами навчання, заохотив ліцеїстів взяти участь в Олімпіаді з публічного управління: шестеро переможців-одинадцятикласників матимуть змогу навчатись на відповідній освітній програмі за бюджетні кошти. Усі виступи супроводжувались цікавими презентаціями.

Присутні не лише з цікавістю слухали інформацію про можливості навчання в ІФНТУНГ, але й ставили питання.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Університет висловлює щиру подяку адміністрації, вчителям та працівникам ліцею за високий рівень організації заходу та теплий прийом.