Навчання за програмою подвійних дипломів в AGH Університет науки і технологій (м. Краків, Польща)

AGH

До уваги студентів, які мріють про освіту за кордоном!

Інститут економіки та менеджменту ІФНТУНГ інформує про унікальні можливості для студентів, які бажають на другому (магістерському) рівні вищої освіти навчатися за програмою подвійних дипломів в AGH Університет науки і технологій (м. Краків, Польща) в рамках «Договору про вступ та проходження навчання іноземних студентів Університет науки і технологій»:

1. За напрямком «Управління підприємствами» (магістерська програма AGH) можуть навчатися студенти, які вступили в інститут економіки та менеджменту ІФНТУНГ на другий (магістерський) рівень вищої освіти на освітні програми «Менеджмент та адміністрування», «Проєктний менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
  2. За напрямком «Управління фінансами» (магістерська програма AGH) можуть навчатися студенти, які вступили в інститут економіки та менеджменту ІФНТУНГ на другий (магістерський) рівень вищої освіти на освітні програмами «Облік та оподаткування» і «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу».

Умови вступу:

1. Здобувачу необхідно вступити на одну із вищеперелічених освітніх програм інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ.
  2. Середній бал за період навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти мати 80 балів і вище.
  3. Скласти іспит з польської мови, що проводить AGH он-лайн.

Термін навчання в AGH два роки (чотири семестри).
МОВА НАВЧАННЯ ПОЛЬСЬКА, ЧЕТВЕРТИЙ СЕМЕСТР - АНГЛІЙСЬКА.
НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ.

Бажаючим навчатися в AGH за програмою подвійних дипломів, необхідно до 20 серпня 2023 року заповнити Анкету (завантажити).

Супровід вступу в AGH здійснює заступниця директорки Інститут економіки та менеджменту Леся ВЕРБОВСЬКА
Контактний телефон +380666091419
Е-mail: lesia.verbovska@nung.edu.ua