НАУКОВЕЦЬ КАФЕДРИ ДОПОМАГАЄ РОЗРОБЛЯТИ НАЦІОНАЛЬНУ СТРАТЕГІЮ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ І НАУКИ

Протягом липня цього року триває активна робота над внесенням змін до Стратегії освіти і науки України. Приємно відзначити, що у складі експертів, які долучилися до цієї роботи, кафедру публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ представляє професор Віктор Петренко. Разом з іншими науковцями, педагогами та освітніми експертами він доопрацьовує презентовану раніше МОН і Мінцифри Візію освіти і науки, розширює та деталізує усі елементи в ній, зокрема цілі на найближчі роки.

Наразі усі експерти акцентують найбільшу увагу на питаннях змісту освіти, менеджменту й управління, підвищення професійної компетенції вчителів і викладачів/наукових працівників.

Наступним кроком роботи експертів буде пропонування конкретних управлінських рішень. Як результат, мають бути згенеровані якісні варіанти щодо того, як системно вирішувати ті чи інші проблеми освіти та науки.