Науковець ІФНТУНГ увійшов до ТОП-рейтингу Стенфордського університету

Науковець університету АНДРІЙ ВЕЛИЧКОВИЧ увійшов до ТОП-рейтингу Стенфордського університету!

Йдеться про рейтинг загальнонаукової світової бази авторів за стандартизованими показниками цитування, який започаткували аналітики Стенфордського університету. Цей рейтинг є показовим, адже Стенфордський університет є одним із найкращих університетів у США, посідає провідне місце в рейтингу найкращих університетів світу, так званому QS World University Rankings.

Андрій Величкович - доцент кафедри будівництва та енергоефективних споруд.

Серед основних напрямків його наукової діяльності:

– розробка і розрахунок оболонкових пружних елементів;

– механіко-математичне моделювання контактної взаємодії розімкнутих оболонок з пружними тілами;

– вибрані задачі механіки стержнів;

– проектування бурових амортизаторів і амортизаторів для вібромайданчиків та ударно-вібраційних площадок.

Загалом науковець опублікував 80 наукових праць, серед них 3 монографії, 2 навчальні посібники та 12 патентів на винахід.