Наукове дослідження на злобу дня

Побачила світ монографія доцента кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Богдана Гречаника "Інвестиційно-інноваційні системи національної економіки: теоретико-прикладні засади формування, функціонування та управління".

Її презентація відбулась на зустрічі науковців ІФНТУНГ та Івано-Франківської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України в стінах Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, якій автор подарував свою книжку.

З новим науковим здобутком Богдана Гречаника привітали директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ Дмитро Дзвінчук, кандидат технічних наук, економіст Василь Гречаник, голова Івано-Франківської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України Богдан Середюк і директорка Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка Людмила Бабій.