Нарада робочої групи у процесі співпраці ІФНТУНГ та АТ «Укргазвидобування»

У процесі співпраці ІФНТУНГ та АТ «Укргазвидобування»  з реалізації дуальної форми здобуття вищої освіти 22.09.2023 р. відбулась чергова нарада робочої групи  у складі координаторки дуальної освіти університету, зав. кафедри підприємництва та маркетингу, д.е.н., проф. Ірини ПЕРЕВОЗОВОЇ, директора Інституту нафтогазової інженерії д.т.н., проф. Олега ВИТЯЗЯ та менеджерки відділу навчання та розвитку персоналу АТ «Укргазвидобування»  Інни ОСАДЧУК.
Робоча група обговорила уточненням змісту договорів з реалізації дуальної форми здобуття вищої освіти, визначила основні етапи та ключові вимоги до їх реалізації відповідно до законодавчо-нормативних вимог та сучасних реалій роботи АТ «Укргазвидобування».
Нарада носила максимально практичне спрямування щодо підготовки фахівців ОП Видобування нафти і газу кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр».